Roletki materiałowe wolnowiszące

Roletki materiałowe w sposób estetyczny i funkcjonalny zapewniają optymalne zaciemnienie wnętrz. Dzięki bardzo dużemu wyborowi wzorów i kolorów tkanin jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagajacym gustom naszych klientów.

Dostępne wersje wykonania:
- roletka materiałowa wolnowisząca o średnicy wałka ø 19 mm, max szerokość 140 cm,
- roletka materiałowa wolnowisząca o średnicy wałka ø 25 mm, max szerokość 160 cm,
- roletka materiałowa wolnowisząca o średnicy wałka ø 32 mm, max szerokość 250 cm,
- roletka materiałowa wolnowisząca o średnicy wałka ø 42 mm, max szerokość 340 cm.

Informacje dodatkowe:
Roletka materiałowa wolnowisząca ø 19 mm
Przeznaczona jest do montażu bezpośrednio na skrzydle okiennym. Prosta, lekka konstrukcja czyni roletkę wyjątkowo zgrabną i subtelną. Niewielkich rozmiarów uchwyty oraz mała rurka nawojowa o średnicy 19mm sprawiają, że tkanina znajduje się bardzo blisko ramy okiennej, redukując tym samym prześwity.

System napędzany jest cicho i płynnie pracującym mechanizmem łańcuszkowym, zapewniając wygodę w obsłudze. W celu przytrzymania tkaniny przy szybie, nawet przy uchylonym oknie, stosuje się małe magnesy lub prowadzenie żyłkowe.

Roletka materiałowa wolnowisząca ø 25 mm
Napędzana jest mechanizmem łańcuszkowym. Miękka linia uchwytów dodaje roletce nowoczesny i estetyczny wygląd. Gęsty łańcuszek kulkowy umożliwia płynną i cichą obsługę roletki.

Roletka materiałowa wolnowisząca ø 32 mm
Może być napędzana mechanizmem łańcuszkowym lub sprężynowym. Zastosowanie grubościennej rury nawojowej o zwiększonej średnicy pozwala na zasłonięcie dużych powierzchni okiennych.

Roletki materiałowe wolnowiszące Luiza

Główne zalety to możliwość zastosowania silnika. Całość montowana jest na mur.

Roletki materiałowe wolnowiszące Vegas i Gracja

Vegas

Są to systemy rolet montowanych do listew przyszybowych, charakteryzujących się dużą prostotą działania. Rolety wykonane w systemie aluminiowym, sterowane mechanizmem samoblokującym.Dostępne kolory osłon:
- biały,
- brąz,
- orzech.

Gracja

Są to systemy rolet montowanych do listew przyszybowych, charakteryzujących się dużą prostotą działania. Rolety wykonane w systemie aluminiowym, sterowane mechanizmem samoblokującym. Idealnie nadają się do nietypowych listew przyszybowych, ze względu na szeroką prowadnice.


Dostępne kolory osłon:
- biały,
- brąz,
- dąb,
- jasny dąb,
- mahoń,
- wiśnia,
- złoty dąb

Roletki Vegas Mini

Jest to tania opcja rolety montowanej do skrzydła na wiele sposobów. Główną zaletą tego systemu jest możliwość montażu na blaszki bezinwazyjne oraz prowadzenie żyłkowe za materiałem.

Roletki Vegas Profil

Jest to roleta z systemów Vegas z uniwersalnym mechanizmem samoblokującym montowana bezinwazyjnie do skrzydła okiennego. Dużą zaletą tego systemu jest fakt iż po zamontowaniu nie zabiera światła.

Roletki Decolux i Skylight

Roleta Decolux to wysokiej jakości wyrób zaadresowany do szerokiego grona odbiorców, dopasowany do wszystkich dostępnych na rynku krajowym i zagranicznym modeli okien dachowych.
Roleta Skylight to idealne rozwiązanie do okien typu Fakro, Velux.

Decolux

Decolux

Skylight

Skylight

Roletki dzień i noc

Maksymalna szerokość roletki to 240 cm, a wysokośc 250 cm. Materiał podwójnie nawijany na rurę co pozwala na regulowanie dopływu światła do pomieszczenia. Montowana na ścianę lub do sufitu. Możliwość zastosowawnia napędu elektrycznego.

Design & Copyright 2012 by Rafael